niedziela, 1 września 2013

Kino 5D

Aye!
Dziś opowiem Wam o mojej niedawnej wyprawie w inny wymiar kina. Jako, że udało mi się wyhaczyć promocje na Gruponie na kino 5D postanowiłam z niej skorzystać, aby przekonać się jak to jest oglądać film w innym wymiarze niż tylko zwykła 2D lub już bardzo powszechne 3D. 
Tak więc oto wraz ze znajomymi wybraliśmy się do 5D Cinema w Białymstoku na film "Apokalipsa". Pani, która tam pracuje poleciła nam go ze względu na występowaniu w nim wszystkich efektów możliwych dla tego rodzaju kina. Tak więc nasz wybór padł na niego.

 

I powiem Wam szczerze, że naprawdę byłam zaskoczona. Film na samym początki zrobił na nam naprawdę niezłe wrażenie. Późniejsza fabuła była już średnio ciekawa, ale nie mogę powiedzieć, że zabrakło efektów. :)

Tak więc, polecam każdemu, kto chciałby spróbować "czegoś nowego". ;) Fakt faktem, że z Gruponem opłacało się pójść na coś takiego. Dlaczego? Ponieważ cena normalna takiego seansu w zakresie czasowym od 3:30 do 5:58 (minut of korz), wynosi 15zł, czyli jest to dość wygórowana kwota (z Gruponem płaciło się 15 zł za wejście dla 2 osób). No ale cóż - chcesz kina 5D, to płać.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...