poniedziałek, 24 lutego 2014

Papierowe szaleństwo

Arrrrgh!
Oto ja! Wasz dumny jak paw pirat zdobywca! :P
Nie wiem o co chodzi, ale na szczęście ostatnio narzekać nie mogę. :) A może to chodzi tylko o to, że ludziom nie chce się próbować swego. Nie wiem. No, w każdym bądź razie moje pirackie jestestwo stało się dumny posiadaczem wygranej w konkursie zorganizowanym przez firmę International Paper Polska.
Jakieś 2 tygodnie temu, dostałam maila z wiadomością, że owa firma organizuje konkurs (czasem dostaję takie informacje, bo kiedyś zarejestrowałam się w jakimś studenckim portalu i zdarza im się od czasu do czasu o mnie przypomnieć :P). Wystarczyło rozwiązać krzyżówkę zamieszczoną na ich stronie, podać swoje dane oraz nr faktury, na którą została zakupiona choćby 1 ryza papieru POL. I tak oto, pracując w instytucji, która robi zakupy na tego typu papier, miałam potrzebne dane, aby wystartować w tym konkursie. Po 3 dniach otrzymałam wiadomość treści "W imieniu firmy International Paper Polska gratuluje wygranej w konkursie papierów biurowych POL. Proszę o odpowiedź na niniejszy mail i podanie adresu dostarczenia nagrody - karta podarunkowa SEPHORA o wartości 50 PLN." Ta da! Udało się!!! :D

I proszę oto ono - świeżo odebrana karta, idealna na jakieś babskie wydatki. Myślę, że przyda mi się na zakup prezentów dla moich babeczek na dzień kobiet, który nieubłaganie się zbliża.

Ach, jak miło jest wygrać od czasu do czasu jakiś prezent. :) Niby niewiele, ale robotę robi, bo banan z twarzy mi nie schodzi. ;)

Próbujcie szczęścia kamraci! Samo do Was nie przyjdzie. :)


2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...